Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Hera Strijkkwartet

9 november 2025 -15:00 - 16:00
€15

Reserveer hier kaartjes

Programma:

Ludwig van Beethoven, Strijkkwartet op 18 no 6

Franz Schubert, Strijkkwartet no 12, in C minor D 703 Quartettsatz.

Antonin Dvořák, Strijkkwartet no 12 in F Major, tweede deel

Het Hera Quartet is opgericht in oktober 2022 in Amsterdam, waar de vier kwartetleden elkaar aan het conservatorium leerden kennen. Momenteel krijgen zij daar lessen van cellist en kamermusicus Dmitri Ferschtman.
Het kwartet trad op in o.m. de Kleine Zaal van het Concertgebouw in Amsterdam, het Muziekgebouw aan ‘t IJ en de Stadsgehoorzaal in Leiden en trad live op voor radio en televisie, o.a. bij Podium Klasssiek. In oktober zijn ze weer te horen in de Kleine Zaal van het Concertgebouw bij een speciale avond met de beroemde schrijver Dan Brown. 
Het kwartet volgde lessen aan de MDW International Summer Academy en de prestigieuze Chigiana Academy (Siena, Italië). In September 2024 werd het Hera Quartet als een van de drie ensembles geselecteerd voor de Espresso Masterclass in Cassine, Italië.
Het Hera Quartet was te horen bij diverse internationale festivals, zoals het Scaldis Kamermuziek Festival, het Emmy Verhey Festival en het Beethoven Festival. In september 2023 traden ze op in het voorprogramma van het Danish String Quartet en in januari 2024 waren ze bij de Strijkkwartet Biënnale te horen in het voorprogramma van het Jerusalem Quartet.
Sinds 2023 is het Hera Quartet officieel lid van de Nederlandse Strijkkwartet Academie (NSKA), waar ze lessen kunnen volgen bij bekende kamermusici als Marc Danel en Eberhard Feltz. Via de NSKA kregen ze daarnaast een masterclass van Tim Brackman. 


Enzo Kok, viool

Livia Stefani, viool
Sofia Pérez, altviool
Gabriele Melone, cello

Gegevens

  • Datum: 9 november 2025
  • Tijd:
    15:00 - 16:00
  • Kosten: €15
  • Evenement Categorie:
  • Evenement Tags:

Organisator

Locatie